Yüksek Teknoloji

Finansal Çözümler

7/24 Destek

(+90) 216 481 66 99

Uzman Kadro

23 yıllık deneyim

OUR STORY

Powering Your Business
for Over 25 Years

Güneş enerjisinin faydalarından ve diğer enerji türlerine göre avantajlarından bahsetmek gerekirse söylememiz gereken ilk şey hiç kuşkusuz bu enerji türünün hiçbir zaman bitmeyecek oluşudur. Şu an kullandığımız petrol, doğalgaz gibi enerji türleri yakın bir zamanda tükenecek ve bu yakıtlara göre tasarlanan ve altyapısı hazırlanan sistemler tamamen çökecek dersek yanlış olmaz. Fakat Güneş enerjisi dünya var oldukça bizimle birlikte olacaktır ve insanlığın sonuna kadar varlığını sürdürecektir. Bu nedenle yapılan hiçbir yatırım kısa süreli değil sonsuza kadar süreceği düşünülmelidir.
  • Sınırsız Enerji
  • Temiz Enerji
  • Ortak Enerji Kaynağı
  • Depolaması Kolay
  • Düşük Maliyet
  • Garanti

25 Yıl

Çalışma Deneyimi

Neden bizi seçmelisiniz

Solar Enerjinin Faydaları

Doğa Dostu

Nüfusun ve sanayileşmenin giderek artması ile dünyada enerji ihtiyacı artış göstermektedir. Enerji üretiminde kullanılan, yenilenebilir olmayan kömür, petrol ve doğal gaz gibi fosil yakıtlar, dünya enerji ihtiyacının karşılanmasında önemli bir rol oynamasına rağmen sınırlı, sürdürülemez ve hava kirliliğini olumsuz etkileyen enerji kaynaklarıdır.

Sınırsız Kaynak

Dünya nüfusunun giderek artması ile birlikte ortaya çıkan enerji talebinin büyük bir kısmı yenilenebilir enerji kaynaklarından karşılanmak yerine, yenilenebilir olmayan kömür, petrol ve doğal gaz gibi fosil yakıtlardan karşılanmaktadır.

Düşük Maliyet

Güneş enerjisinden elektrik üretmek için gerek ekipman ve işçilik günden güne düşmektedir. Sayısız çevresel ve ekonomik faydaları ile kanıtlanmış güvenilirliği sayesinde güneş enerjisi sistemleri daha cazip hale gelmektedir.

Power Mühendislik

Şirketimiz Atıkların Olmadığı Bir Dünya Görüyor

Evinizde ve Fabrikanızda ihtiyaç duyduğunuz elektriği güneşin sonsuz enerjisini kullanarak üretmeye hemen başlayabilirsiniz. Power Mühendislik, Türkiye’de 25 yılı aşkın sektör tecrübesi, 500.000 adet üzeri panel montajına ulaşan iş kapasitesi olan güçlü iş birliği sayesinde sizlere profesyonel çözümler sunmaktadır.

Şu anda inanılmaz bir projeniz mi var?

“Yenilenebilir Enerjide” fark mı yaratmak istiyorsunuz?

300 +

Successful Projects

Biz her zaman hazırız

1035

Tamamlanan Proje

2034

Benzersiz Tasarımlar