Vizyonumuz Gelecek odaklı, sektöründe lider bir şirket olmak.

23 yıl önce başladığımız ilk günden bugüne, insana değer katmak amacıyla, işbirliği yaptığımız şirketlerlerle ekonomik başarının tarafların yararına olması için çalışıyoruz. Ürünlerimizin kullanılabilir ve sürdürülebilir olması en temel önceliğimiz. Power Elektronik olarak sunduğumuz tüm hizmetlerde sürdürülebilirlik fikrini esas alıyor, bu çizgide hizmet veriyoruz ve vermeye devam edeceğiz..

Akaryakıt İstasyonları

Yakıt alımı için kullanılan akaryakıt istasyonlarında, ZES şarj istasyonlarının da yer alması için uygun olacaktır.

Kurumlar ve Belediyeler

E-Finduk, yeni nesil çözümleriyle kurumlar ve belediyelerde elektrikli araç sahiplerinin araçlarını şarj etmesini sağlamaktadır.

Power Ev Şarj Mobil Uygulama

Mobil uygulamamız ile şarj istasyonlarının lokasyon ve anlık durum bilgilerine kolayca ulaşabilir; bulunduğunuz noktaya en yakın istasyona rota çizebilirsiniz. Uygulama üzerinden QR code ile şarj işlemi başlatabilir; işlemlerinizi denetleyebilirsiniz.

Uygulamamızın iOS versiyonunu Apple App Store’dan, Android versiyonunu Google Play’den indirebilirsiniz.

Ödemenizi uygulama üzerinden kredi kartı bilginizi ekleyerek kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Şarj işlemi bittikten sonra ücretlendirmeniz, mobil uygulamada ücretlendirme sekmesinde web sitesinde ücretlendirme sayfasında belirtildiği şekilde hesaplanıp kartınızdan tahsil edilecektir.
Kart bilgileriniz güvenli ödeme sistemleri ile güvence altında olup başka bir kurum ya da kuruluşla paylaşılmamaktadır.

E-Finduk ile yapacağınız iş ortaklığı sayesinde işletmenize kurduracağınız şarj istasyonu ile gelir elde edebilirsiniz.
İş ortaklığı ile ilgili detaylı bilgiye İletişim sayfasından ulaşabilir, başvuru için formu doldurabilirsiniz. Teknik ekibimizin yapacağı keşif sonrasında tesisinize en uygun cihazın kurulumu gerçekleştirilecektir.

Ev veya iş yerinize kendi kullanımıza özel şarj istasyonu satın alabilir ya da kurulum talebinde bulunabilirsiniz.
Ev ve iş yerleri için özel olarak sunduğumuz hizmetlerimizin detaylarına İletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.
Formu doldurduktan sonra sizinle iletişime geçilip keşif için yönlendirilme yapılacaktır. Yapılan teknik incelemelerden sonra ihtiyacınıza yönelik en uygun çözüm tarafınıza sunulacaktır.